Gjela pula zogje

Shitet nga: valon 12 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
gjela. pula zogje. kemi ne shitje mundi me ardhe dhe me. i. pa. kur. te. doni. ju jumirpresim blerze. serjoz gjela. 25euro nja ose. dyte 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim