Gjeli DHE PULA luftarak

Shitet nga: xxxxxxxxxx 05 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
NDRRIM GJELI SHAMO LUFTARAK ME PULA TJERA S.PER SHEMBULL ME PULA NJYHAMSHIR OSE ROIDAILANDA OSE ME OROPINGTON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim