Italianka Selver Dhe Shamo Luftaraka

Shitet nga: Naim Mehmeti 16 Gsh 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesim Zogje te dy racave te Ndryshme Italianka Selver Dhe Luftaraka Shamo Italiankat i kan 3 Muaj Kurse Disa Prej Luftarakave i Kan 3 Muaj Dhe 5 Muaj per me shum na Kontaktoni ne nr : 044 272 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim