Lopë qumshtore

Shitet nga: Xxxx 19 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 380 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes lopen me viq(femer) eshte e urte qet prej15-20 litra qumesht e leht me mjel e bute ne gji viqin e katert lopa nuk ka snje vrejtje dhe per cilesitë e saj e jap me garancion.mund te shkruani edhe në viber +37744331895
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim