Lope me viq

Shitet nga: X 18 Shk 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shite lopa me.gjith viq viqn e ka femn lopa osht shtu se 4 muj dhe osht barrse 1 muj lopa osht qumshtorre deri 15 killa tamel i mirpresm blersit serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim