Lope

Shitet nga: Esat 11 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Mitrovicë
Lope barse eshte shtuar para 2 javesh (viqi i tret), qumesht 17 deri 20 litra dhe eshte shume e urte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim