Maroj dyrë te oborrit , gilindera etj ...

Shitet nga: toti 25 Tet 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Maroj dyrë te oborrit , gilindera dhe qdo gjë qe ka te bëjë me heker , po ashtu mundem te bëjm edhe kompenzime me dhi alpine dhe me gjera te tjera qe me konvenon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim