Montebeliarde

Shitet nga: Erduan 13 Pri 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesim doza te mbarrsimit te races MONTBELIARDE. Qarkullojn rrena qe edhe tjeret kan por nuk asht e vertet. Jemi te vetmit ne kosovë qe ju garantojm cilsi dhe kualitet nga katallogu 20014 i Jura Betail.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim