Mshtjerren spari me viq

Shitet nga: ajeti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes lopen mshtjerren spari me viq femer osht e mir e urt pa behane dhe ipet me garancion ndrrim i mundshem edhe me naj lop tjter apo vjeta ju lutemi vetum blersa serios te kontaktojn ne ket numer te tel. 049 297 324 flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim