PULA TE RACAVE TE NDRYSHUME

Shitet nga: Ferma princi shamo 05 Gsh 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
SHESUM PULA DHE ZOGZA TE RACAVE

1 AMROCK
2 SHAMO LUFTARAK
3 ITALIANKA TE ZEZA
4 ITALIANKA SELVER
5 ITALIANKA GOLDEN
6 REDAILANDA
7 MISIRKA
8 QURA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim