Pula Brama

Shitet nga: Skender 15 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
2 Pula dhe 1 gjel brama te bardha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim