Pula dhe gjel

Shitet nga: vehbi 05 Mar 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes nje qift bllu brahma dhe nje qift kokinkinga apo futbollerka dhe 1me2 pula shabo te gjitha jon raca te pastra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim