Pula dhe gjela

Shitet nga: xxxxxxxxx 25 Shk 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
SHiten Bramat Gold siq shihen ne foto,jan 3 pula e gjeli origjinal ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim