Pula te races italianka

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ferma princi 10 Gsh 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesum pula dhe zogza te racave italianka1te zeza 2.selver 3.golden
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim