Pula

Shitet nga: Rahova 27 Shk 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes qiftin e races sussex,nje pulë dhe një gjel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim