Pula

Shitet nga: vehbi 05 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shiten ni qift buf bllu brahma dhe qi qift i futbolkerkav shum te pastra dhe tri shabo 2 femra nje mashkull .jan te shnosha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim