Sane

Shitet nga: avni 28 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
sanet jan shum te mira nuk jan te vjetra te sivjetshit, 2 copa jon dhe nuk jan shtrejt 2jat 150euro ,gjindemi ne shipol
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim