Shes Pleh Organik

Shitet nga: Asllan 27 Dhj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes pleh organik të lopëve Çmimi I volitshëm dhe me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim