Shes Rimorkon për veturë

Shitet nga: ilmi 24 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Rimorkon për veturë shum e mir dhe e përdorshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim