Shiten pulat brama

Shitet nga: Safet 17 Sht 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes pulat brama 5 muajshe disa nga ngjyrat e bramave jan origjinale dhe te vakcionuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim