Shiten shota dhe pula

Shitet nga: florim 28 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
2 shotat te bardha te buta dhe nje shote e ger me ngjyra shiten edhe 5 zoje ka 3 muj ku dy prej tyne jan piklana ndersa 3 jon astrollob.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim