U shit flm MerrJep

Shitet nga: Besnik 17 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Lepri 5 muaj me gjithe kafaz, eshte i bute dhe eshte i mire nuk ka asnje semundje eshte mashkull
Kafazi eshte : Gjatesi 1m, gjonsi 60cm dhe lartesi 70cm.Ju lutem vetem bleresit serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim