Vezë te krokodillave

Shitet nga: Suad 28 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes vez te krokodillav rac e paster, jan gjithsej 22 vez. Krokodillat jan shummm tmir rriten deri 12 metra dhe deri 250 kg, ushqimi i preferuar gusa dhe pula dhe iriqa, qmimi per vez 10 euro. Pagesen mund ta beni me keste permes startcard
Ju mirpresim. Bejm eshe ndrrim me vez te gusave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim