detelin dhe san

Shitet nga: rufa 06 Jan 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes duj te sane e te detelines qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim