dy qifte pulash

Shitet nga: toni 20 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes qiftin amrok 35 euro dhe qiftin leghorn i bardh 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim