gjel brahma golld ni vjeqar

Shitet nga: vvvvv 13 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
shifeni foton i vakcinum shendosh dhe shum i pastert ne racenb e vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim