gjela

Shitet nga: valonii 02 Maj 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
shese. 5 gjela. 6 mujshe. dhe. ni gjel. te madhe 10 mujeshe. per. ket qmimi. 25 euro. per. ata. 5 tirt. la. 18 euro muni. me. thirr kur. doni prej. pres. 7.00 dzro. ora. 20.30 mundi me ardhe me. i. pa. komplet jon te shendoshe nuk kan kurfar smundje arsyja qe po i shese mu kan ba kallabllak po ka mundesi. ndrrimi. me. naj. pule. italjanke. shark. amerikane ju mir pres mundi me. thirre. edhe. viber kete numer 049145772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim