inkubator

Shitet nga: Visugele 08 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
SHES INKUBATOR TE LLOJLLOJSHEM PER NGA KAPACITETI I VEZEVE, QE NGA ME I VOGLI 100 GJER NE 5OO VEZE.
JANE NJESHTRESOR, ME NJE IZOLIM TE JASHTEZAKONESHEM, NE PERPUTHJE ME RREGULLAT MBI PUNIMIN E TEKNIKES PER IZOLIM TE INKUBATORVE. MURI IZOLUES I INKUBATORIT ESHTE 6,5 cm.
KANE NJE TERMOSTAT ME NJE QENDRUESHMERI TE LARTE. Vetem per ilustrim, inkubatoret e mi personal, jane akoma funksional qe nga viti 1988,PRA, ME KETE SHIFET SE QFARE QENDRUESHMERIE KANE.
JANE TE PUNUAR 100 % NGA DRURI, ASHTU E KERKOJNE RREGULLAT E INKUBIMIT.
BLERESI NGA NE MERR EDHE SHUME SHENIME E SKICA LIDHURME PUNEN ME INKUBATOR, DMTH, PARAPERGADITJA PER QELJE, QELJA E ZOGJEVE DHE RRITJA E TYRE.
PO QE SE VENDOS PER BLERJE INKUBATOR NGA NE, DUHET PARAPRAKISHT TE LAJMEROHENI PER TE HYRE NE RADHE, E PASTAJ DUHET TE BENI NJE PARAPAGIM PREJ 3O % TE CMIMIT TE INKUBATORIT DHE U TREGOHET PER SA KOHE MUND TE E BENI TERHJEKJEN E INKUBATORIT.
PER ATA TE INTERESUAR QE JANE JASHT KOSOVES, I NJOFTOJ SE JAM NGA MITRIVICA, REPUBLIKA E KOSOVES, ME nr. Tel. 044 dhe 049 134 205. Ose ne html. visugele@hotmail.com.
NE I PUNOJME EDHE SHTEPIAT BARTESE PER BARTJEN E ZOGJEVE PER NE TREG. PER KAPACITET PREJ 500 ZOGJEVE, SHTEPIA ESHTE E KETYRE DIMENZIONEVE o,6o x o,4o x o,6o m. PRA ESHTE TEJET E PERSHTATESHME PER TE NDJEKUR TREGJET,PER SHITJEN E ZOGJEVE.
INKUBATORI ME KAPCITET PREJ 100 VEZEVE, PERMASAT I KA 0,82 x o,6o x o,5o m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim