inkubator

Shitet nga: visugele 05 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
SHES INKUBATOR TE NDRYSHEM PER NGA KAPACITETI, QE NGA ME I VOGLI - 100 GJER NE 500 VEZE. JANE NJESHTRESOR, TE PUNUAR ME NJE TRADITE 26 VJEQARE. KANE NJE IZOLIM TE JASHTEZAKONSHEM. TE PUNUAR SIPAS RREGULLAVE TE TEKNIKES SE KONSTRUKTIMIT TE INKUBATOREVE, PRA IZOLIM QE NUK LESHON DALJEN E TEMPERATURES DHE POASHTU QKA ESHTE SHUME ME RENDESI E RUAN LAGESHTINE QE ME SE E NEVOJSHME ME RASTIN E DALJES SE ZOGUT. PRA PO TE MOS KETE LAGESHTI - ZOGU KA VESHTERSI TE DALE NE KETE BOTE, OSE NUK DEL FARE NGA GEZHOJA. POSEDOJNE NJE TERMOSTAT QE NUK KA DIFEKT, ( vetem sa per ilustrim - inkubatoret e mij personal, jane akoma funksional qe nga vitit 1988, pra kjo eshte ajo qendrueshmeri e termostateve). JANE TE PUNUAR 100 % NGA DRURI, ASHTU E KERKOJNE RREGULLAT MBI INKUBIMIN. BLERESI NGA NE MERR GRATIS EDHE SHUME SHENIME DHE SKICA LIDHUR ME PARAPERGADITJEN, QELEJN DHJE RRITJEN E ZOGJEVE. PER ATE QE JANE JASHTE KOSOVES, JAME NGA KOSOVA, RRESPEKTIVISHT NGA MITROVICA. INFORMATA NE TEL. CEL. 044 134 205 DHE 049 134 205 ose ne hotmail visugele@hotmail.com I PUNOJE EDHE “SHTEPIZEN” APO VENDIN KU DUHET VENDOSE ZOGJET PER RRITJE NE MUAJIN E PARE, ATY QENDOROJNE ZOGJET 1 MUAJ RRESHT. JANE NE TEMPERATURE TE CAKTUAR (ku per cdo dite ulet nga 2 GRADE CELCIUS E PAS NJE MUAJI LARGOHEN NGA KY VENDEQENDRIM, KU EDHE BEHET VAKCINIMI I TYRE PERMES HYNDES DHE SYRIT. I PUNOJ EDHE “SHTEPIAT PER BARTJE” ME RASTIN E SHITJES. SHTEPIZA ESHTE ME DIMENSIONE: O,6Om x O,4O,m x 0,5Om NE PESE KATE, QE ZEN NJE KAPACITET PREJ 4OO ZOGJESH, PRA SIQ PO SHIFET SHUME E PERSHTATESHME PER BARTJEN E ZOGJEVE PER NE TREG.
Kontakti:
+38649134205
Ose
+37744134205
visugele@hotmail.com
Çmimi: Për një kokërr vezë – 1.5 €
SHTOJCE...... NE INKUBATORE NUK DUHET TE KETE NE ASNJE MENYRE SHUFRA METALI, PRA NE ASNJE MENYRE NUK GUXON QE VEJA TE KETE KONTAKT ME METAL DHE TE KETE MURIN E PUNUAR ME NJE TRASHESI MBI 5 cm, PER TE RUAJT TEMPERATUREN ME RASTIN E NDALJES SE ENERGJISE EKELTRIKE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim