shes dhe ndrroj rimorkon per vetur me Viqë

Shitet nga: toti 05 Pri 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë

Gjithasht vlen te ceket se Ndertoj ( maroj ) edhe sipas porosic Rimorko .
Shum e pershtatshme dhe e let per ta perdorur
gjatsia 2 m = gjersia 1= m lartsia 1
nr kontakt 049799451 & 045891344
viber +37745891344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim