shes gjela dhe vez

Shitet nga: xhevdet h. 20 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes vetem gjela dhe veze te kesaj race.
shiten me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim