shes qura dhe zojt te mishit

Shitet nga: Mevlodin 10 Gsh 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
kultivojm apo rrisim zogjet e mishit/katunit po ashtu edhe te qurave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim