Makina per dyer e dritare PVC

Shitet nga: xhavit 23 Shk 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes makinat e ardhura nga shtetet e bashkimit evropian te posa ardhura .makinat sherbejn per prodhimin e dritareve dhe dterve te plastikes .makinat jan te serivisuara rregullisht dhe ne gjendje shum te mir
MAKINA PER LARJEN E XHAMAVE HOTMELL TAVOLIN PUNE DHE MAKIN PER ARGON GAZ
makinat per saldim (peglla) ME NJE KOK DHE ME DY KOKA
makinat per pastrim te kendeve
malinat per hapjen e vrimave per kanale te ujit drenazhim
makina peprerje precize me d y koka
makina per hapjen e vrimave ( bagllamave)
makinat per llajsne
MAKIN PER PRERJEN EMETALIT
KOMPORESOR ME KAPACITET TE MADH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim