75 kopje në minutë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VEGZA 29 Dhj 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Prioritet botëror është inovacioni në parim të kursimit të kohës me mjete të punës. Kurse kohë!

Ricoh Aficio Mp 2075
Funksionet- Copy, Print
Shpejtësia- 75 kopje në minutë
Formati- A5, A4, A3
Opcionet- ADF, Duplex, Sorter
Toneri- vetëm 30 euro për 44.000 kopje
Na shkruaj ne inbox ose thirr: 049 359 118

Vetëm 499 euro, dhe ka nevojë per investim rreth 150 euro, ose kemi 799 euro me garancion!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim