Aparat për akullore Cahpigiani

Shitet nga: Sami 16 Gsh 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
I posardhur nga zvicrra.Punon shumë mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim