BIZNES I VOGËL - MAKINË PËR PAKETIM

Shitet nga: Selatin 11 Maj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

927 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes / ndërroj makinë gj/a për paketim deri në 5gr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim