CNC Mutlucam 3000 series

Shitet nga: Kenan 23 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
CNC 3 dlmenzıonale me permasa 210X366. Made in Turkey!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim