CO2 , 500ampera, 3faza

Shitet nga: leonard abrashi 21 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
CO2, 500ampera, me automaik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim