Dikt arbitrer

Shitet nga: Edon 30 Dhj 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

660 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes tritron tpt125 me dimenzione
317 mm (31.7 cm) x 150 mm (15 cm) lartesi.
17500 prerje ne minut.
1100W.
30Kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim