Drebang

Shitet nga: Exhevit 06 Qer 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Drebangu proxxon DB250
55 x 15,5 x 10 cm
2.6 Kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim