Gersher hidraulike per llamarina

Shitet nga: Besent 20 Pri 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR   11 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Gersher hidraulike per llamarina me gjatesi 3 metra dhe trashesi te materialit deri ne 6 mm.
Gersheret sherbejne per prerjen e llamarines me kapacitet te lart shpejtesi dhe precizitet milimetrik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim