Gersher llamarine apkon dhe maqin per kanala ven..

Shitet nga: xhevdet nura 09 Shk 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes gersher metali deri 1 mm gjatsija 2 metra
apkon gjatsija 2 metra
si maqinen per nxjerrje te falcav per kanal te ventilimit ka 4 programa
te interesuarit ne ket numer teli
044272182
049410890
qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim