MAKINË GJYSËMAUTOMATIKE PËR PAKETIM

Shitet nga: Selatin 11 Maj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

917 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes / ndërroj makinën gjysëmautomatike për paketimin e sheqerit për kafe, çaj, pije...bakinë, kripë, biber, " vegeta ", konzervans...3-5 gr.
Makina është pak e përdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim