Makinë për gryrje të lëkurës

Shitet nga: Ekrem 14 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
te dhanunat per ket makin mund ti gjeni ne goole. leather skiving machine ANKAI MODEL AK 801. MAKINA ESHTE PLOTESISHT E RE , OSHT KOMPLET ME TAVOLIN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim