Makin per paketim

Shitet nga: Fehmi 10 Gsh 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makina per paketim i te gjith artikujve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim