Makina per qepje

Shitet nga: xxxxxxxx 21 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes keto 2 makona per qepje jan te mira dhe punojn qmimi per njo eshte 45 euro kurse nese i merni qe te dyat qmimi eshte 80 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim