Makine Per prodhimin E Biskotave

Shitet nga: Fehmi 07 Gsh 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina Eshtë E Vitit 2000 E Prodhuar Ne Australi Makina Osht Ne Gjendje
Shum Te Mir Une E posedoj Qe 1 Vit
Ghe Jam i knaqur Me Makin
Me kit Makin Mundeni me Prodhu shum lloje Biskotave
Me Kfalitet te lart Makina Osht E Inpertuar Nga Serbija Dhe Poseden Dukumentacionin
E Vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim