Mikser gorica

Shitet nga: isak 21 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Mikser per furre buke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim