Nxemje qendrore me rryme

Shitet nga: shitsi 04 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Nxemje qendrore me rrym kw 9, komplet me 4 radiatora
60x120cm
60x120cm
60x100cm
60x40cm
Si dhe tharsja ne banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim