Paketuese per ambalazh tripleks - Gandus

Shitet nga: Rezi 23 Dhj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Paketuesja per ambalazh tripleks qe perdoret kryesisht neper dyqane kafesh eshte e re dhe e firmes Gandus, italiane.

Perfekte per paketimin e ambalazheve te kafes.

Mund te kontaktoni nepermjet VIBER dhe WHATSAPP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim